—Gaminių  užsakymas —

Užsakymas Telšiuose

UAB „Kontėna“ visus gaminius galima įsigyti Telšiuose, parduotuvėje „Šakočių kepyklėlė“,  adresu Respublikos g. 27

Užsisakyti gaminius iš anksto galima telefonu (+370) 648-90088 arba užpildžius žemiau esančią užsakymo formą. Kad spėtume įvykdyti Jūsų užsakymą laiku, užsakymą pateikite ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki norimos užsakymo atsiėmimo dienos. Užsakytus gaminius atsiimsite parduotuvėje „Šakočių kepyklėlė“.

Užsakymas į kitus Lietuvos miestus

Siekiame, kad mūsų gaminiais galėtų gardžiuotis ne tik Telšių miesto, bet ir kituose miestuose gyvenantys žmonės, todėl juos pristatome ir į kitus miestus. Kad mūsų gaminiai klientus pasiektų kokybiški, išlaikant atitinkamą laikymo temperatūrą ir formą, gaminius pristatome patys savo tam specialiai pritaikyta transporto priemone. 

Mūsų klientai iš kitų miestų gali užsisakyti norimus gaminius telefonu (+370) 648-90088 arba užpildę žemiau esančią užsakymo formą. Kad spėtume įvykdyti Jūsų užsakymą laiku, užsakymą pateikite ne vėliau kaip 5 darbo dienos iki tos savaitės dienos, kurią bus vežami gaminiai į atitinkamą miestą.

Žemiau nurodytos gaminių pristatymo savaitės dienos, kuriomis pristatomi gaminiai į tam tikrus miestus (yra papildomų sąlygų):

MIESTAS

Užsakymo pristatymo savaitės diena

UŽSAKYMO VERTĖ

  • Plungė, Kretinga, Palanga, Klaipėda

Trečiadienis

20 Eur

  • Kaunas

Ketvirtadienis

40 Eur

  • Vilnius

Ketvirtadienis

50 Eur

  • Šiauliai

Penktadienis

30 Eur

Papildomos užsakymo sąlygos:

  • užsakant gaminių už sumą, ne mažesnę nei prie atitinkamo miesto nurodyta užsakymo vertė, užsakytus gaminius pristatysime Jums į Jūsų namus ar kitą nurodytą vietą tame mieste;
  • užsakant gaminių už sumą, mažesnę nei prie atitinkamo miesto nurodyta užsakymo vertė, užsakytus gaminius pristatysime į tą miestą, tačiau juos turėsite atsiimti patys iš anksto telefonu suderintu laiku ir vietoje.

UŽSAKYMO APMOKĖJIMAS

Telšiuose už užsakymą galite atsiskaityti išankstiniu bankiniu mokėjimo pavedimu per elektroninę bankininkystę, arba grynaisiais pinigais ar banko kortele atsiimant gaminius mūsų parduotuvėje adresu Respublikos 27.

Už užsakymą į kitus Lietuvos miestus atsiskaitykite išankstiniu bankiniu pavedimu per elektroninę bankininkystę arba bet kurio banko padalinyje. Pavedime prašome nurodyti UAB „Kontėna“ rekvizitus ir užsakymo numerį, kurį gausite el. paštu atsakyme į Jūsų užsakymą. Apie atliktą apmokėjimą galite informuoti mus el. paštu info@kontena.lt arba trumpąja žinute telefonu (+370) 648-90088 (nebūtina, tačiau informavimas pagreitins apmokėjimo patikrinimą ir užskaitymą). Negavus Jūsų apmokėjimo per 2 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo, Jūsų užsakymas anuliuojamas.

Rekvizitai apmokėjimui:

Gavėjas UAB „Kontėna“
Įmonės kodas 302629183
PVM mokėtojo kodas LT100007938218
Bankas Swedbank
A. s. LT40 7300 0101 2694 1684  

Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį, kurį atsiūsime Jūsų nurodytu el. paštu!

Po apmokėjimo užsakytus gaminius mes pristatysime Jums tiesiai į namus ar kitą nurodytą vietą tame mieste!  

— Gaminių užsakymas

Parašykite mums gaminių užsakymą iš anksto, kad pristatytume Jums juos laiku!