Žemaitišką kastinį gaminanti „Kontėna“: džiaugiamės, kad „Lidl“ atsisuka ir į mažesnius vietinius gamintojus  

06/30/2020

Žemaitijos pasididžiavimu laikomą kastinį žino ir mėgsta net Latvijos gyventojai, jį vadinantys baltuoju sviestu. Beveik prieš dešimtmetį Telšių rajone esančiame Žarėnų kaime įsikūrusios UAB „Kontėnos“ direktorė Sandra Riepšienė pasakoja, kad įmonės gaminamo natūralaus kastinio receptu pasidalino jos vyro močiutė. Nors iki šiol savo produkciją bendrovė daugiausiai tiekė mažiems partneriams ir net tiesioginiams pirkėjams, šią savaitę prasidėjęs bendradarbiavimas su „Lidl“ turėtų įmonei padėti praplėsti savo veiklą bei dėti tvirtesnius žingsnius šalies rinkoje. 

„Šiuo metu „Lidl“ parduotuvių lankytojams jau siūlome daugiau nei 80-ties Lietuvos tiekėjų produkciją, tačiau nuolat stengiamės kurti naujus ryšius su vietiniais gamintojais. Juolab kad smulkių šalies verslų palaikymas dažnai įmonėms gali padėti ne tik atsistoti ant kojų, bet ir suburti lojalių klientų ratą. Naujausias mūsų lietuviško asortimento papildymas - „Kontėnos“ žemaitiška autentika persismelkęs kastinys, kurio jau nuo šios savaitės paragauti galės visi mūsų klientai", - sako „Lidl Lietuva“ vyriausiasis asortimento vadovas Lukas Gudas. 

Trisdešimt metų praktikos

„Kontėna“ direktorė Sandra Riepšienė pasakoja, kad visą gyvenimą pradirbusi valstybinėje institucijoje, prieš maždaug dešimtmetį nusprendė, kad atėjo metas tapti nepriklausomai ir mylimą hobį paversti darbu. „Įmonė veiklą pradėjo kaip šeimos verslas - iš pradžių gaminome duonos girą, tačiau tai yra vasaros metu populiarus produktas, tad teko galvoti, ką galėtume žmonėms pasiūlyti šaltuoju metų laiku. Kaip sako liaudies išmintis, daryk tai, ką moki daryti geriausiai - mano vyro močiutė dar prieš maždaug trisdešimt metų mane buvo išmokiusi sukti natūralų kastinį, tad nusprendėme į savo asortimentą įtraukti ir jį“, - sako S. Riepšienė.


Toliau skaitykite: https://www.delfi.lt/partnerio-turinys/vasara/zemaitiska-kastini-gaminanti-kontena-dziaugiames-kad-lidl-atsisuka-ir-i-mazesnius-vietinius-gamintojus.d?id=84654505